Tomasz Kuryłowicz podopieczny Fundacji Życie z Rakiem

Tomasz Kuryłowicz

Rak jelita grubego z przerzutami

Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne

Historia Tomasza

Pod koniec sierpnia 2020 podczas kolonoskopii stwierdzono u mnie raka jelita grubego. Dalsze badania we wrześniu tomograf i rezonans i rtg wykazały przerzuty na wątrobę.28 października 2020 wykonano operację usunięcia zmiany nowotworowej (usunięto 25 cm jelita grubego zachowując zwieracze i wyłoniono stomię na jelicie cienkim). Następnie skierowano mnie na chemię i założono port po trzech tygodniach port wyszedł przez skórę( chirurg źle umieścił, za płytko) i założono nowy. przyjmowałem 2 cykle chemii w Polsce dostałem źle dobrane przeciwciała co spowodowało szok anafilaktyczny i podano tylko samą chemię przez 2 cykle. W Polsce przyjąłem 2 cykle, które nie przyniosły żadnego efektu leczenia markery wzrosły o 300% do góry.


W grudniu 2020 trafiłem do Kliniki na Bawarię, którą kieruje dr Janusz Vorreiter i tam kontynuuje całe leczenie onkologiczne. Do tej pory dostałem 9 chemii z polskimi do dziś to 11 chemii jest przyjętych przeze mnie.Dr Janusz prowadzi tak leczenie, że w maju 2021 operacyjnie została cofnięta Stomia po 8 miesiącach od wyłonienia. Zostają jeszcze przerzuty na wątrobie. Jesteśmy w trakcie chemii i badań i późną jesienią może będzie szansa na operacje by usunąć te przerzuty z wątroby.


Teraz moja sytuacja finansowa jest bardzo trudna ponieważ leczenie w Niemczech jest bardzo drogie, ale przynosi efekt by wyjść z tej choroby. Obecnie wszystkie te zabiegi, 9 chemii i operacja cofnięcia Stomii oraz terapia u dr Janusza (Ten lekarz ukazał serce i dał mi nadzieję by być zdrowym- Jego klinika w internecie ma przydomek „Klinika Cudów”), która mnie wzmacnia, oczyszcza i odtruwa po chemii jest bardzo kosztowna i przekracza na dziś moje możliwości finansowe na dalsze leczenie.


Proszę o pomoc finansową Fundacje i ludzi dobrej woli, by kontynuować leczenie, które daje nadzieje na całkowite zwalczenie choroby nowotworowej.


Wpłaty na rzecz Tomasza możesz dokonać na konto Fundacji Życie z Rakiem:

Fundacja Życie z Rakiem

KONTO: 26 1240 6074 1111 0010 9705 7166

Pamiętaj, żeby w tytule dopisać "DLA TOMASZA KURYŁOWICZA"