Paulina Drab podopieczna Fundacji Życie z Rakiem

Paulina Drab

Rak piersi

Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne.

Historia Pauliny

Mam 32 lata, w czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie złośliwego raka lewej piersi. Po otrzymaniu wyników wraz z mężem podjeliśmy decyzję, że moje leczenie będzie odbywać się w Niemczech. Po wykonaniu diagnostyki podjęto decyzję, że najpierw muszę przejść chemioterapię (pierwszą chemię otrzymam 13.07.2022) , a następnie wykonany zostanie zabieg mastektomii wraz z usunięciem węzłów, które zostały już zajęte.


Po otrzymaniu wyników nasz świat obrócił się o 360 stopni, wszystkie nasze plany i marzenia w jednej chwili pękły jak bańka mydlana. Wybudowaliśmy dom, do którego planowaliśmy się w prowadzić jeszcze w tym roku, niestety te plany musimy odłożyć w czasie, tak samo jak założenie rodziny.


W Niemczech już od samego początku poddana zostałam terapii odkwaszającej, odtruwającej i wzmacniającej mój układ odpornościowy. Zarówno wyżej wymieniona terapia jak również chemioterapia, zabieg mastektomii oraz pozostałe koszty leczenia w Niemczech są bardzo wysokie.


Pomimo wielkiej pomocy i wsparciu rodziny i znajomych nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia. Mam wielką nadzieję, że przy wsparciu ludzi dobrej woli uda mi się kontynuować leczenie i wrócę do pełni zdrowia, będę mogła żyć jak do tej pory i snuć plany na przyszłość.

Wpłaty na rzecz Pauilny możesz dokonać na konto Fundacji Życie z Rakiem:

Fundacja Życie z Rakiem

KONTO: 26 1240 6074 1111 0010 9705 7166

Pamiętaj, żeby w tytule dopisać "DLA PAULINY DRAB"