Darek Pajor podopieczna Fundacji Życie z Rakiem

Darek Pajor

Rak nerki z przerzutami

Cel zbiórki:

Lek nierefundowany

Darek Pajor

Moją walkę o zdrowie zacząłem ponad rok temu. Pomimo wykonywania wszystkich badań profilaktycznych w styczniu 2019r zdiagnozowano u mnie guza nerki wielkości 11 cm. Konieczna operacja, usunięcie nerki. Po operacji orzeczono, że leczenia dalszego nie ma. „Jest Pan zdrowy, proszę cieszyć się życiem”. Najwspanialsza z możliwych recepta.


Receptę stosowałem. Ze wszystkich sił. W styczniu tego roku kontrolne TK: są przerzuty, konieczna biopsja i operacja. Ok pomyślałem, dam radę. Pojawiły się bóle kręgosłupa, kolejne badania i kolejne rozpoznanie: przerzut. Szybka decyzja, operacja, powodzenie. Dam radę. W kolejnych badaniach znowu złe widomość: przerzuty w głowie. Operacja niewskazana. Powtórzenie badań histopatologicznych.


Wykluczenie z programu NFZ. Alternatywa: lek, który w moim przypadku jest nierefundowany (miesięczny koszt około 30 tys zł). Pomyślałem: dam radę. Mam Żonę, Syna, wspaniałą Rodzinę, która jest nieoceniona w realizacji „recepty”: ciesz się życiem. Chcę żyć i cieszyć się życiem. Potrzebuję Waszego wsparcia, aby najwspanialsza z możliwych recepta nadal mogła być realizowana.


Wpłaty na rzecz Darka możesz dokonać na konto Fundacji Życie z Rakiem:

Fundacja Życie z Rakiem

KONTO: 26 1240 6074 1111 0010 9705 7166

Pamiętaj, żeby w tytule dopisać "DLA DARKA PAJORA"